Volkswagen Caddy Kombi 2004 Volkswagen Caddy Kombi 2004

Volkswagen Caddy Kombi 2004

Обсуждение Volkswagen Caddy Kombi

Обсуждение
Вход | Регистрация

Ярослав  

Хочу купити Volkswagen Caddy .На що потрібно дивитися при покупці. Дякую.

ОТВЕТИТЬ  
Руслан  

Если с салона то почти не нашо смотреть. Если с рук - або пан, або пропал.

ОТВЕТИТЬ  
specialist  

В салоне тоже можно купить битого и крашеного. Уж поверьте. Лучше проверять.

ОТВЕТИТЬ  
Показать еще 1
Гость  

Как у нее с задними сидениями сильно жесткие?????

ОТВЕТИТЬ  
Руслан  

Если переделаный под комби и паленные Турция, то жосткие. А родные помягче.

ОТВЕТИТЬ  
павел  

Хочу купити вольцваген кедді, проте з моїм бюджетом 10-12$ розглядаю можливість купівлі переобладнаного. Прошу, у кого є такі авто, поділитися досвідом, на що треба звернути увагу при купівлі. Бачу у вантажних кедді пряма підлога, тобто (мабуть?) при переробці в пасажир вирізаються ніші для ніг пасажирів заднього місця. Підскажіть будь-ласка як? Чи не порушується при цьому міцність кузова?

ОТВЕТИТЬ  
Руслан  

Вырезают, обшивают и все класно. За такие деньги можно взять с мотором SDI 2007г. но со скрученым пробегом.

ОТВЕТИТЬ  
Чехов  

Всем привет!!!Просят за машину 25100 у.е.,и нет кондиционера (я очень уважаю фольца)но за такую цену и париться летом-позор,стыд и срам немцам.Одним словом ЖМОТЫ,больше нечего добавить.Вы скажите,доплати и поставят-но за такие хотелось бы и с кондером хотя бы.За 25000 зелени ,я думаю можно взять кросовер,с намного богаче комплектацией.Немци доиграются,что современем народ от них отвернется,и пересядет на корейцев,французов или другие фирмы.Фольц фирма хорошая,но и наглость у них не хуже.Я думаю,что немцы немного одумаются,ну а если нет,то флаг им в руки!!!P.S.Вот только не понятно,это немцы чудят,или наши мутят с базовой комп.????

ОТВЕТИТЬ  
Іваннн  

25 це дуже багато. Але від німців ніхто не відвернеться, у мене було дуже багато різних авто - висновок ніці найкращі. потрібно шукати хороші комплектації. Можливо то не Німецька зборка.

ОТВЕТИТЬ  
ПіВасік  

хороша машинка але 25100$ це дорого.18-20 навіть з 2.0tdі було б якраз нормально. За 25 можна дещо іншого класу. Дивився мазда6 в базі стільки коштує.

ОТВЕТИТЬ  
ПіВасік  

ну і в цю суму коробка робот щоб входила. Тоді можна було думати про нову в якості сімейного авто. А так швидше ні.

ОТВЕТИТЬ  
Козарлюга  

А що там його перевіряти. Влітку по трасі десь 6.2 л на 100 км,взимку всі 7.5. Експлуатую авто вже майже 4 роки. Згоден що дорогувато платив за новий. Але з впевненністю скажу що ніякі Пежо,Рено та Фіати і рядом ставити не можна за якістю авто. Є звісно,свої плюси і мінуси. Але розпитайте власників інших моделей,скільки раз вони бували на СТО за останні 100 тис.пробігу. Я тільки 7 раз і то по плановому ТО і без усілякого зайвого гемора.

ОТВЕТИТЬ  
Вход | Регистрация